Biro Agama

Puspanita Cawangan Kementerian Pendidikan Malaysia

Ketua Biro :

Puan Hajah Kamariah bt Isa

Nombor Telefon :

03-8321 7261

kamariah.isa@moe.gov.my

Timbalan Ketua Biro :

Puan Mazerah bt Abdul Ghani

Nombor Telefon :

03-83217218

mazerah.abd@moe.gov.my

 

Setiausaha :

Puan Norhayati bt Zakaria

Nombor Telefon :

03-8321 7275

hayati.zakaria@moe.gov.my 

 

Penolong Setiausaha :

Puan Nurul Tazlina bt Musani

Nombor Telefon :

03-8321 7335

nurul.musani@moe.gov.my

 

Bendahari :

Puan Nordalinah binti Mohd Yunus

Nombor Telefon :

03-8321 7257

nordalinah.mohd@moe.gov.my

 

 

Penolong Bendahari :

Puan Noor Fazliana binti Alias

Nombor Telefon :

03-8321 7258

fazliana.alias@moe.gov.my

 

AJK Kecil Biro Agama

Puan Farhana bt Abd Rashid

03-8321 7264 / 013-6257527

farhana.rashid@moe.gov.my
 

Puan Irawati bt Jailani

03-83217360

Puan Hajah Siti Zubaidah bt Md Dahlan

03-8321 7232

siti.dahlan@moe.gov.my

Halaman Utama   Pautan    Paparan Atas