Biro Sukan

Puspanita Cawangan Kementerian Pendidikan Malaysia

Pengerusi :

Datin Azizah bt Ismail

Nombor Telefon :

019-396 19692

Emel :

iazizah45@yahoo.com

 

Timbalan Pengerusi :

Puan Hajah Rozima bt Khalid

Nombor Telefon :

012-666 5492

Emel :

rozima_khalid@yahoo.com

 

Setiausaha :

Puan Zunainah bt Hamzah

Nombor Telefon :

019-395 1175

Emel :

bppanna@yahoo.com

Penolong Setiausaha:

Puan Fitriah bt Ahmad

Nombor Telefon :

 010-221 8270

Emel :

fitriah.ahmad@moe.gov.my

Bendahari :

Puan Rozitah bt Shamsuddin

Nombor Telefon :

019-282 8828

Emel :

bonita7879@yahoo.com.sg

Puan Hajah Hafidzah bt Ahmad Abbas

Tel : 010-221 827

hafidzah_jayus@yahoo.com

 

AJK Kecil Biro Sukan

Puan Wahidah bt Mohd Noor

Tel : 012-367 5736

Faks : 03-8891 9056

wahidah@psa.edu.my

 

Puan Erina bt ismail

Tel : 012 694 6514

Faks : 03-8891 9056

anire75@yahoo.com.my

 

Puan Siti Hawizah bt Shamsuddin

Tel : 012-260 7937

Faks : 03-8891 9056

hawizah.shamsuddin@moe.gov.my

 

Puan Mazalin bt Norman

Tel : 019 379 3984

Faks : 03-8891 9056

mazalin.norman@moe.gov.my

Puan Hasnah bt Zabidi

Tel : 019 311 1871

Faks : 03-8891 9056

hasnah.zabidi.poli@1govuc.gov.my

Puan Hidanah bt Mohd Yunus

Tel : 013 356 6122

Faks : 03-8891 9056

hidanah@psas.edu.my

 

Halaman Utama    Pautan    Paparan Atas