Jawatankuasa InduK

Sesi 2014 - 2015

Puspanita Cawangan Kementerian Pendidikan Malaysia

Penaung :

YABhg. Puan Seri Noorainee bt Abdul Rahman

(Isteri YAB. Timbalan Perdana Menteri Malaysia merangkap Menteri Pendidikan Malaysia)

 

Penasihat :

YBhg. Tan Sri Dr. Madinah bt Mohamad

(Ketua Setiausaha Kementerian Pendidikan Malaysia)

Pengerusi :

YBhg. Datin Yusrinah bt Ayub

Emel : yusrinaayub@gmail.com

(Isteri Ketua Pengarah Pelajaran Malaysia)

 

 

Timbalan Pengerusi Induk I:

Puan Roslina bt Mior Adlan

Emel : roslinamioradlan@gmail.com

(Isteri Setiausaha Bahagian Kanan Sektor Pengajian Tinggi)

Timbalan Pengerusi II :

YBhg. Datin Maimunah binti Kamari

Emel : kayangan_1888@yahoo.com maimunah204@salam.uitm.edu.my

Tel : 03-55443531

(Isteri TKSU Pembangunan)

 

Naib Pengerusi I :

YBhg. Datin Akbal Hanam binti Talip

Emel : akbalhanm@yahoo.com

Tel : 019-8606450

(Isteri TKPPM Dasar & Pembangunan Pendidikan)

Naib Pengerusi II :

Puan Hajah Hamidah binti Ibrahim

Emel : asnah@moe.gov.my

Tel : 012-7717622

(Isteri TKPPM Operasi Pendidikan)

Naib Pengerusi III :

YBhg. Datin Julianah bt Maniah

Tel : 013-8792003

Emel : julianahmaniah@gmail.com

(Isteri TKPPM Pembangunan Profesionalisme Keguruan)

AJK Tetap :

Datin Lucinda Berverly Burton @ Normah bt Abdullah

Emel : normahabdullah@mohe.gov.my

Tel : 019-2390119

(Jabatan Pengajian Tinggi)

AJK Tetap :

YBhg. Datin Azizah bt Ismail

Emel : iazizah46@yahoo.my

Tel : 019-3961962

(Jabatan Pengajian Politeknik)

AJK Tetap :

Pn Saerah bt Abd Rahim

Emel : saerah.abdulrahim@mohe.gov.my

Tel : 019-6502976

(Jabatan Pengajian Kolej Komuniti)

AJK Tetap :

Puan Rosanah bt Hamdan

Emel : rosanahagos@gmail.com

Tel : 012-2030581

(Perbadanan Tabung Pendidikan Tinggi Nasional)

AJK Tetap :

Puan Norasikin bt Yahya

Emel : norasikin@mqa.gov.my / nikihsn@gmail.com

Tel : 013-3941282

(MQA)

Setiausaha :

Puan Nor Ain bt Meskam

Emel : nur_ain.meskam@moe.gov.my

Tel : 013-3852141

(Sektor Pengajian Tinggi)

Penolong Setiausaha I:

Puan Sarah bt Kassim

Emel : ksarah@moe.gov.my

Tel : 012-2895158

(Sektor Pelajaran)

Penolong Setiausaha II:

Cik Noorhafizah bt Mohd Nasir

Emel : noorhafizah.nasir@moe.gov.my

Tel :012-6635128

(Sektor Pengajian Tinggi)

 

Bendahari :

Puan Shaidah bt Basri

Emel : shaidah.basri@moe.gov.my

Tel : 012-6542911

(Sektor Pelajaran)

 

 Penolong Bendahari I :

Puan Rohani bt Ghazali

Emel : rohanighaz@gmail.com

Tel : 013-3875360

(Dewan Bahasa dan Pustaka)

Penolong Bendahari II :

Cik Nur Shahirah bt Mohamad

Emel : shahirah.mohamad@moe.gov.my

Tel : 012-9174954

(Sektor Pengajian Tinggi)

AJK Induk :

Puan Nor Ishsan bt Ab. Razak

Emel : norishan@iab.edu.my

Tel : 012-2215384

(Institut Aminuddin Baki)

 

AJK Induk :

Puan Nor Hasimah bt Hussin

Emel : hasimah.hussin@moe.gov.my

Tel : 012-9053209

(Sektor Pelajaran)

AJK Induk :

Puan Aishah bt Salleh

Emel : chah@dbp.gov.my

Tel : 017-2688301

(Dewan Bahasa & Pustaka)

AJK Induk :

Puan Zadurah bt Md Zain

Emel : zadurah.mdzain@moe.gov.my

Tel : 017-6156432

(Sektor Pelajaran)

AJK Induk :

Puan Maggie David a/p Edward

Emel : maggie.edward@moe.gov.my

Tel : 016-3925179

(Sektor Pelajaran)

 

AJK Induk :

Puan Norita bt Hamzah

Emel : norita.hamzah@moe.gov.my/ seynorita73@gmail.com

Tel : 019-3824655

(Sektor Pelajaran)

 

AJK Induk :

Puan Enson bt Din

Emel : enson.din@moe.gov.my

Tel : 019-6526797

(Sektor Pengajian Tinggi)

AJK Induk :

Puan Izzatul Azima bt Abdul Yamin

Emel : azima.yamin@moe.gov.my

Tel : 019-3387050

(Sektor Pengajian Tinggi)

AJK Induk :

Puan Mazerah bt Abdul Ghani

Emel : mazerah.abd@moe.gov.my

Tel : 013-2535879

(Sektor Pelajaran)

 

Pemegang Amanah :

Puan Raja Bi bt Noordin

Emel :rajabi@dbp.gov.my

Tel : 017-8811616

(Dewan Bahasa & Pustaka)

Pemegang Amanah :

Puan Dayangku Nor Eda Rosemawati bt Musa

Emel : noreda.musa@moe.gov.my

Tel : 012-6157672

(Sektor Pengajian Tinggi)

 

Pemeriksa Kira-Kira :

Puan Siti Nurbaya bt Muhamed Salleh

Emel :nurbaya.salleh@moe.gov.my

Tel : 019-7271207

(Sektor Pengajian Tinggi)

Pemeriksa Kira-Kira:

Puan Lau Lee Keng

Emel : leekeng@moe.gov.my

Tel : 012-5175020

(Sektor Pelajaran)

Tugas Khas :

Puan Faziah bt Alias

Emel :faziah.alias@moe.gov.my

Tel : 013-32643000

(Sektor Pelajaran)

 

Jawatankuasa Khas :

YBhg. Datin Norlia bt Raja Omar

Emel :datinnorlia@yahoo.com

Tel : 012-6101152

(Sektor Pelajaran)

 

 

Jawatankuasa Khas :

YBhg. Datin Jaminah bt Haji Hashim

Emel :jaminah.hashim@gmail.com

Tel : 012-6756690

(Dewan Bahasa dan Pustaka)

Jawatankuasa Khas :

Puan Arba'yah bt Jamri

Emel :abbysulaiman@ymail.com

Tel :010-2312811

(Sektor Pelajaran- IPGM)

 

Jawatankuasa Khas :

Puan Norfila bt Haji Mohamad Ramli

Emel : fila@moe.gov.my

Tel :012-6774535

(Sektor Pelajaran)

Pembantu Khas :

Puan Zainon bt Husain

Emel :zainun.husain@moe.gov.my

Tel : 012-5731831

(Sektor Pengajian Tinggi)

 

 

Halaman Utama    Pautan     Paparan Atas