Jawatankuasa InduK

Sesi 2013 - 2014

Puspanita Cawangan Kementerian Pelajaran Malaysia

Penaung :

YAB. Puan Sri Noorainee bt Abdul Rahman

(Isteri Timbalan Perdana Menteri Malaysia merangkap

Menteri Pelajaran Malaysia)

 

Pengerusi Induk :

Y. Bhg. Datin Hajah Rohana bt Abdullah @ Madon

 

Emel : rohanamadon@gmail.com

(Isteri Ketua Setiausaha KPM)

 

Timbalan Pengerusi Induk I:

YBhg. Puan Seri Zaiton bt Baharuddin

Emel : baharuddin.zaiton@yahoo.com

(Isteri Ketua Pengarah Pelajaran Malaysia)

 

Timbalan Pengerusi II :

YBhg. Datin Maimunah binti Kamari

Emel : kayangan_1888@yahoo.com maimunah204@salam.uitm.edu.my

Tel : 03-55443531

(Isteri TKPPM)

 

 

Naib Pengerusi I :

YBhg. Datin Akbal Hanam binti Talip

Emel : akbalhanm@yahoo.com maimunah204@salam.uitm.edu.my

Tel : 03-88841075

(Isteri TKPPM)

 

Naib Pengerusi II :

Puan Hajah Hamidah binti Ibrahim

Emel : asnah@moe.gov.my

Tel : 03-88849302

(Isteri TKPPM)

 

Naib Pengerusi III :

YBhg. Datin Yusrinah binti Ayub

Emel : khair.mohamad@moe.gov.my

Tel : 03-88841078

(Isteri TKPPM)

 

Setiausaha I :

Dr Roziah bt Abdullah

Emel : drroziah@moe.gov.my

Tel : 03-88849555

(Bahagian Pengurusan Sekolah Harian)

 

 

Setiausaha II :

Puan Jamilah binti Hashim

Emel : jamilah.hashim@moe.gov.my

Tel : 03-88842261

(Bahagian Pembangunan Kurikulum)

Penolong Setiausaha :

Pn Sarah bt Kassim

Emel : ksarah@moe.gov.my

Tel : 03-888411083

Faks : 03-88893507

(Bahagian Pendidikan Guru)

 

Bendahari :

Pn Shaidah bt Basri

Emel : shaidah.basri@moe.gov.my

Tel : 03-88847547

Faks : 03-88886240

(Bahagian Akaun, Kementerian Pelajaran Malaysia)

 

Penolong Bendahari :

 Pn Rohani bt Ghazali

Emel : rohani2@dbp.gov.my

Tel : 03-21481936

Faks : 03-21439135

(Dewan Bahasa & Pustaka)

AJK Induk :

Pn Mazerah bt Abd Ghani

Emel : mazerahabd@moe.gov.my

Tel : 03-83217218

Faks : 03-83217201

(Bahagian Pendidikan Islam)

 

AJK Induk:

Puan Rokiah bt Md. Top

Emel : rokiahmt@moe.gov.my

Tel : 03-88847793

Faks : 03-88847824

 

 

AJK Induk :

Cik Nur Nadiyah bt Azham

Emel : nad84@bm.metrik.edu.my

Tel : 03-88844081

Faks : 03-88847824

(Bahagian Matrikulasi)

AJK Induk :

Pn Nor Hasimah bt Hussin

Emel : norhasimah.hussin@moe.gov.my

Tel : 03-88846963

Faks : 03-88849208

(Bahagian Pembangunan)

 

 AJK Induk :

Pn Maggie a/p David Edward

Emel : maggie.edward@moe.gov.my

Tel : 03-88842119

Faks : 03-88889917

(Bahagian Pembangunan Kurikulum)

 

 

Pemegang Amanah :

Pn Raja Bi binti Noordin

Emel : rajabi@dbp.gov.my

Tel : 03-21481815

Faks : 21439135

(Dewan Bahasa dan Pustaka) 

 

 

AJK Induk :

Pn Nor Ihsan bt Abdul Razak

Emel : norishsan@iab.edu.my

Tel : 03-61056343

Faks : 03-61056298

(Institut Aminuddin Baki)

 

AJK Induk :

Pn Nornajwatullaila binti Alias

Emel : nornajwa.alias@ipgm.moe.gov.my

Tel : 03-22847525 ext 157

Faks : 03-22847463

(Institut Pendidikan Guru)

 

 

Pemeriksa Kira-Kira :

Pn Sabrina bt Abdul Malik

Emel : sabrina.malik@moe.gov.my

Tel : 03-88847366

Faks : 03-88847583

(Bahagian Akaun)

 

Pemeriksa Kira-Kira:

Puan Noraini bt Abu Bakar

Emel : noraini.abubakar@moe.gov.my

Tel : 03-88847690

Faks : 03-88847701

(Bahagian Kewangan)

 

Pemegang Amanah:

Pn Nurul hida Ahmad

Emel : nurulhida.ahmad@moe.gov.my

Tel : 03-88849169

Faks : 03-88886659

 

 

Pemegang Amanah :

Pn Rosnani bt Karim

Emel : pdgjawa@gmail.com

Tel : 03-88844248

Faks : 03-88886867

 

Halaman Utama    Pautan     Paparan Atas